Firma Profili

Akerma Makine, Yakup ERDOĞMUŞ tarafından kurulmuştur. Kurucumuz 1999 yılı itibariyle meslek hayatına başlayarak kurumsal firmalarda asfalt ekipmanları konusunda çalışarak uzmanlaşmıştır. Bu konudaki bilgi birikimi ile Akerma Makine 2013 yılında kurularak sektörde kalite ve güvenilir hizmet konusunda yeni bir yenilik getirmiştir ve geliştirmiştir.

Yol ve inşaat sektöründe toplam 20 kişilik bir ekipten oluşan teknik kadrosuyla, Elektronik, Hidrolik, Pinomatik sistemleri üzerine 7/24 Ekonomik ve Hızlı destek vermektedir

2017 yılında Volvo ile Yetkili Servis konusunda anlaşarak yoluna devam etmektedir. Türkiye Geneli teknik servis, yedek parça ve makine satış, kurulum ve eğitim hizmetleri vermektedir. Şirketimizin merkezi İstanbul anadolu yakasında bulunmaktadır.

Akerma Makine yaklaşık 15 yıllık bir tecrübeyi aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen bir ekip tarafından kuruldu. Herşeyin merkezinde insan olduğu bilinciyle hareket etmeyi kendine prensip edinen firma yöneticileri, bu amaca hizmet edecek bir kadroyla yola çıktı. Firmamız bu amaç çerçevesinde müşteri değil, dostlarına hizmet etmeyi kendisine misyon olarak belirledi. Bu prensiplerin yanında ürün kalitesi ve mutlak müşteri memnuniyetini de her zaman ön planda tutmaya özen gösteren firma personelleri, sektörde bir fark yaratmayı hedeflemektedirler
içerik

Hizmetlerimiz

Hizmet amacımız, yol, asfalt, altyapı ve İnşaat sekteründe faaliyet gösteren müşterilerimize daha yakından ve daha hızlı ulaşıp şirketimizin sunmuş olduğu hizmetleri tanıtmaktır.

Şirketimizin sunmuş olduğu hizmetler; Dünyamızın imarında önemli katkıları olan, finisher grupları, yükleyiciler, toprak ve Asfalt silindirleri, Mobil Vinçler konusun da , müteahhitlere ve taşeronlarına kiraya vermek, bu makinelerin alım ve satımlarını yapmak, bu makinelere servis hizmeti ve orijinal yedek parça temini sağlamak ve uzman teknik kadromuzla. Elektronik – Mekanik – Hidrolik – Motor konularında siz değerli müşterilerimize hizmet vermek. 15 senedir iş makineleri piyasasında çalışmış olup ve kendi şirketimizi kurmuş olan biz AKERMA MAKİNA kurucuları; Dünya İş makinesi Piyasasında Taze kan olarak uzman ve genç kadrosuyla her zaman siz değerli müşterilerimize hizmete hazırız.

VOLVO – ABG TİTAN – DEMAG – BOMAG – VÖGELE – MARİNİ – TEREX Marka Asfalt finişherleri.
BOMAG – HAMM – CAT – DYNAPAC – AMMAN – BİTELLİ – VİBROMAX Marka Silindirler.
TEREX ( BENDİNİ ) GHELL – BOBCAT – PPM - WİRTGEN - GENİE Marka Yükleyiciler.

Konularında faaliyet gösteren değerli müteşebbisler, telefon veya e-mail yoluyla şirketimiz yetkilileri ile irtibat sağlayarak gerekli bilgileri alabilirler. Ayrıca, satın almaya veya kiralamaya karar vermiş olduğunuz makinalarımız hakkında fikir edinmek için, Kirama/ Satış bölümünden , resimlerini görebilir ve bu makinaların genel durumları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Makinalarımız aylık veya günlük olarak kiralanmakdatır. Asfalt silindirlerimizin operatörleri kiralayan tarafından, altyapı silindirlerimizin operatörleri ise şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Kiralama karşılıklı imzalanan bir sözleşme gereği yürürlüğe girmekte ve kiralama şartları bu sözleşmede yer almaktadır. Kiralama ile ilgili daha detaylı bilgiler şirketimiz yetkilileri ile görüşülerek alınabilir.
Bakım, onarım ve revizyonları konusunda uzman teknik elemanlarımız tarafından şirketimizin atölyelerinde itina ile yapılmakta ve gerektiği zamanda yurt içi ve yurt dışı teknik servis hizmetleri verilmektedir.